Başak (Bashak) İlhan, seri internet girişimcisi, dijital stratejist ve e-ticaret uzmanı; ROAD GLOBAL uluslarası dijital reklam ajansı ve ROAD AKADEMİ'nin kucusudur.

Başak, 3 tanesi Amerika’da olmak üzere 4 şirket kurdu. Bugüne kadar 100'den fazla firmaya danışmanlık vererek iş modellerini “E-Business” konseptine taşıdı. Yönettiği e-ticaret sitelerinde %100’ün üzerinde büyüme gerçekleştirdi.

Londra Westminister'de MSc Elektronik Ticaret, Boston MIT’de Dijital Strateji eğitimleri aldı. Deneyimin milyarlarca liraya ve binlerce okula eş değer olduğunu yaşayarak öğrendi ve öğrendiklerini ekibi ile birlikte sizler için kurs haline getirdi.

Siz de hayallerinizi e-ticaret aracılığı ile gerçekleştirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.

 

Global girişimcilik programı olan Startupbootcamp San Francisco mentorlerindendir.

Türkiye’nin ilk kadın yatırım platformu olan Arya'nın yönetim kurulu üyesidir. Aktif olarak girişimcilere e-ticaret konusunda mentorluk yapmaktadır.

2017'de Türk-Amerikan ekonomisine sağladığı faydalar için "The Young Society Leaders (YSL)" tarafından seçilerek onurlandırıldı.

E-Ticaret SEM tarafından organize edilen Öncü E-Ticaret Eğitimleri onur konuklarındandır.

2018'de sahip olduğu uluslararası başarıları ile Dünya gazetesi tarafından Türkiye'ye ilham veren ilk 50 kadından biri seçildi.

Danışmanlık Paketi

4 seans

  • Amerika'da E-Ticaret ve Amazon Danışmanlığı
  • Marka Strateji ve Pazarlama Danışmanlığı
  • Ürün Danışmanlığı 
  • Girişimci Koçluğu
  • Yatırım Danışmanlığı
Seans Al

Basında Başak İlhan

Başak İlhan'la Tanış