$1,000/4 seans

"Satın alma işlemimi tamamla" yı tıklayarak, otomatik yenileme, iptal koşulları ve Gizlilik Politikası ile ilgili tüm ayrıntıları içeren Hüküm ve Koşulları kabul ediyorum. Sizden bir şey satın aldığımda otomatik olarak e-posta listesine ekleneceğimi kabul ediyorum. [email protected] adresine e-posta göndererek veya web sitesinde oturum açtığımda kontrol panelim aracılığıyla kendi başıma iptal edebileceğimi anlıyorum.

 

Ayrıca Road Academy'nin teklifler ve diğer bilgilerle birlikte yukarıda verdiğim numara ve adresten beni arayabileceğini, kısa mesaj veya e-posta gönderebileceğini kabul ediyorum. Tüm aramaların kaydedilebileceğinin, standart tarifelerin geçerli olduğunun, rızanın bir satın alma koşulu olmadığının ve istediğim zaman vazgeçebileceğimin farkındayım.

 

 

Bu e-posta adresiyle zaten bir hesap var. Bu sen misin?

Oturum aç

HAYALLERİNİN PEŞİNDE

Başak İlhan, seri bir internet girişimcisi ve E-Ticaret uzmanıdır. Harrow School of Computer Science London University of Westminster MSC Electronic Commerce’den mezun oldu. Üç tanesi Amerika’da olmak üzere dört şirket kurdu. Bugüne kadar 50'den fazla firmaya danışmanlık vererek, iş modellerini “E-Business” konseptine taşıdı. Yönettiği E-Ticaret sitelerinde %100’ün üzerinde büyüme gerçekleştirdi.

Hayallerine giden işleri E-Ticaret sayesinde kurdu. Yer bağımsız, zaman bağımsız dijital dünyaya uygun markalar oluşturmayı çok sevdi.

Dekorasyon sektöründe öncü AltıncıCadde.com'u kurdu ve 6 milyon TL yatırım aldı. 2014 yılında hisselerini Doğan Online /HepsiBurada'ya devrederek Amerika ya taşındı.

2014 yılından bu yana Türk ve Avrupa markalarını Amerika pazarına hazırladığı ve tüm operasyonlarını yönettiği ROAD  ajansını Miami, New York, Austin, Londra, Paris, İstanbul ofisleri ile yönetiyor.

Eğitimlerine Boston MIT’de Dijital Strateji eğitimi ile devam etti. 2017'de Türk-Amerikan ekonomisine sağladığı fayda nedeni ile American Turkish Society tarafından "The Young Society Leaders" (YSL) seçilerek onurlandırıldı.

Deneyimin milyarlarca liraya ve binlerce okula eş değer olduğunu yaşayarak öğrendi ve öğrendiklerini ROAD Akademi de online dersler haline getirdi.

Siz de hayallerinizi E-Ticaret aracılığı ile gerçekleştirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.

  • Amerika'da marka olma,
  • Amerika'da (E)-ticaret,
  • Kendi e-ticaret işinizi kurma,
  • Tüm dünyaya satış yapma ve doğru ürünü bulma konularında Başak'tan danışmanlık alabilirsiniz.

Danışmanlık Seansı Türkiye saati ile 16:00-23:30 arasında gerçekleştirilebilir.

Tanışma toplantısı set et